Аталанта перемогла у товариському матчі: Малиновський не відіграв жодної хвилини

Переглядів 898
Руслан Малиновський. Фото: ФК Аталанта
У товариському матчі проти Бетісу Руслан Малиновський не з’явився на полі. Команда українця Аталанта легко розгромила іспанську команду з рахунком 3:0.

23 грудня європейські команди провели спаринги, готуючись до відновлення національних чемпіонатів.

Італійська Аталанта розгромила іспанський клуб Бетіс (3:0). Український хавбек Руслан Маліновський залишився у резерві у клубу з Бергамо.

Варто зазначити, що у минулому матчі з Ніццою (3:0) Малиновський вийшов у стартовому складі та провів 67 хвилин.

Зазначимо, що перший офіційний поєдинок у команди Малиновського заплановано на 4 січня. Аталанта у гостях зіграє проти Спеції у Рамках Серії А.

Першу частину сезону Аталанта завершила на шостому місці, маючи у своєму активі 27 очок після 15 зіграних матчів. Малиновський провів за команду 14 поєдинків, у яких забив один гол та віддав дві гольові передачі.