Бордо Ігнатенка виявилось сильнішим за Брентфорд Ярмолюка: як українці готуються до рестарту сезону

Переглядів 337
Данило Ігнатенко. Фото: ФК Бордо
Сьогодні Брентфорд та Бордо провели товариський матч за участі українських легіонерів Єгор Ярмолюк та Данило Ігнатенко з'явилися в складі обох колективів.

Контрольний матч між представником АПЛ та командою другого французького дивізіону завершився перемогою Бордо з рахунком 2:1.

Ярмолюк відіграв в складі Брентфорда усі 90 хвилин. Ігнатенко свій ігровий час отримав по перерві.

Всі три голи у цій грі були забиті у першому таймі. Брентфорд спочатку повів у рахунку, проте дуже швидко Бордо двічі відповів, здобувши вольову перемогу над англійцями.

18-річний Ярмолюк цього сезону відіграв за першу команду Брентфорда лише один офіційний матч в Кубку англійської ліги.

25-річний Ігнатенко зіграв 14 матчів у Лізі 2, на його рахунку два забиті голи та одна результативна передача.