Брюгге Яремчука та Соболя у п’ятому матчі поспіль не виграло: команда українців втратила перемогу у додатковий час

Переглядів 390
Едуард Соболь та Роман Яремчук. Фото: Google
Брюгге українських легіонерів Романа Яремчука та Едуарда Соболя знову не змогло здобути три очки. На цей раз команда зіграла внічию, а українці не потрапили до заявки на матч чемпіонату Бельгії.

У матчі 18 туру бельгійської Ліги Жюпіле Брюгге українців Романа Яремчука та Едуарда Соболя зіграло внічию 1:1 з Ауд-Хеверле Левен.

На 43 хвилині Брюгге відкрив рахунок після того, як Ферран Жутгла реалізував пенальті. Але на 90+4 хвилині Начон Нсінгі зрівняв рахунок у цій зустрічі. Матч завершився з рахунком 1:1.

До слова, українські легіонери Брюгге форвард Роман Яремчук та крайній захисник Едуард Соболь опинилися поза заявкою команди на цей поєдинок.

Ліга Жюпіле. 18 тур

Брюгге – Ауд-Хеверле Левен – 1:1

Голи: Жутгла, 43 – Нсінгі, 90+4.

Після цієї зустрічі Брюгге з 34 очками в активі іде на четвертому місці в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.

Додамо, що з Ауд-Хеверле був п'ятий матч поспіль, у якому Брюгге не зміг перемогти. Раніше команда українців зіграла внічию з Антверпеном (2:2), а також програла Ліллю (0:1), Ексельсіору (0:2) та Сент-Трюйдену (1:4).