«Це болісний удар для нас»: Григорчук шокований результатом матчу Чорноморця з Рухом

Переглядів 866
Павло Клименко Павло Клименко
Роман Григорчук. Фото: ФК Чорноморець
Головний тренер одеського Чорноморця Роман Григорчук прокоментував перенесений поєдинок 14-го туру чемпіонату України проти львівського Руху.

Матч відбувся сьогодні, 7 грудня, у Львові та завершився внічию – 2:2. Одесити вигравали з рахунком 2:0 після першого тайму, але змарнували перемогу.

Головний тренер одеської команди Роман Григорчук підбив підсумок протистояння на післяматчевій пресконференції.

«Матч був виграшним для нас за всіма футбольними складовими. У нас таких ігор було вже п'ять чи шість. Це болісний удар для нас. Не можна сказати, що команда підсіла. Перший тайм узагалі був під нашим контролем, у другому таймі ми також мали моменти, щоб закривати гру», – сказав Григорчук після матчу.

Чорноморець провів 15 матчів, набрав 11 очок і пішов на зимову перерву на 15-му рядку в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. Одеська команда пішла на зимову перерву. Чемпіонат України відновиться на початку березня.