«Це було моє тренерське рішення»: головний тренер Брюгге пояснив, чому Яремчук не з’явився на полі

Переглядів 322
Роман Яремчук. Фото: ФК Брюгге
Головний тренер Брюгге Скот Паркер на прес-конференції після матчу своєї команди з Бенфікою (0:2) прокоментував не вихід на поле українського форварда Романа Яремчука.

Брюгге поступився у першому домашньому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Бенфіці з рахунком 0:2. Український форвард бельгійського клубу Роман Яремчук провів усю гру на лаві запасних.

Наставник Брюгге Скотт Паркер обґрунтував своє рішення тим, що перебіг матчу не сприяв виходу українця у другому таймі, оскільки команди діяли на зустрічних курсах.

«Те, що Яремчук не грав, нічого не означає. Це було моє тренерське рішення у цій конкретній грі. Я відчував, що у другому таймі у грі було багато перехідних фаз. Я вирішив, що вихід Ютгла буде правильним вибором, щоб досягти успіху», – цитує спеціаліста офіційний сайт УЄФА.

Зазначимо, що матч у відповідь у Лісабоні між командами відбудеться 7 березня.

Яремчук у поточному сезоні провів за Брюгге 22 матчі у всіх турнірах, у яких забив два голи та віддав дві результативні передачі