«Це дуже цінний досвід: тренер Руха назвав позитивні моменти матчу з Чорноморцем

Переглядів 509
Віталій Пономарьов. Фото: ФК Рух
Тренер руху Віталій Пономарьов прокоментував перенесений поєдинок 14-го туру української Прем'єр-ліги, в якому львів'яни зіграли внічию з одеським Чорноморцем (2:2).

Господарі поступалися після першого тайму з рахунком 0:2, але змогли уникнути поразки наприкінці матчу.

Тренер львівської команди Віталій Пономарьов прокоментував зустріч на післяматчевій прес-конференції.

«Вдячні хлопцям за те, що вони виявили характер. В нас дуже молода команда. Сьогодні ще двоє футболістів дебютували. Дуже важливо, що ми змогли відігратися з рахунку 0:2 та намагалися вирвати перемогу. Для молодих гравців це дуже цінний досвід», – сказав Пономарьов.

Дебютні матчі у складі Руху провели 18-річний захисник Віталій Холод та 19-річний нападник Ілля Квасниця.

Рух провів 14 матчів, набрав 14 очок і пішов на зимову перерву на 12 місці у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. Львівська команда пішла на зимову перерву. Чемпіонат України відновиться на початку березня.