Челсі в дебютному матчі Мудрика не зміг переграти Ліверпуль: українець вперше зіграв в АПЛ

Переглядів 880
Михайло Мудрик дебютує за Челсі. Фото: Google
Челсі та Ліверпуль у стартовому матчі 21-го туру АПЛ не змогли визначити переможця. Гра на «Енфілді» завершилася безгольовою нічиєю.

Обидві команди протягом 95 хвилин ігрового часу мали моменти, щоб покласти до власної скарбнички три очки.

Челсі на третій хвилині відзначився у воротах Ліверпуля, проте гол Кая Хаверца скасували через офсайд, в якому перебував Тьягу Сілва.

Після перерви Михайло Мудрик з'явився на полі на 55-й хвилині гри, вийшовши на заміну. Челсі завдяки українцю мав небезпечну нагоду. Михайло опинився на ударній позиції, проте м'яч після його удару пройшов поруч з ближньою стійкою воріт Аліссона.

Зазначимо, що Михайло став дев’ятим українцем, який дебютував в АПЛ.

Ліверпуль мав класну нагоду вирвати перемогу наприкінці матчу – Трент Александер-Арнольд отримав м'яч перед воротами та пробив, але м'яч полетів вище. Фінальний свисток зафіксував нічию з рахунком 0:0.

Ліверпуль та Челсі після очного поєдинку мають у своєму активі по 29 очок. Команди в турнріній таблиці АПЛ розташовуються на восьмій та десятій сходинці відповідно.