«Чоловік казав мені, що війна буде»: дружина екс-хавбека Динамо Рибалки згадала початок вторгнення рф

Переглядів 293
Євген Чепур Євген Чепур
1 голос
«Чоловік казав мені, що війна буде»: дружина екс-хавбека Динамо Рибалки згадала початок вторгнення рф
Сім’я Сергія Рибалки. Фото: Google
Дружина півзахисника Олександрії Сергія Рибалки Маргарита розповіла, як початок повномасштабної війни росії та України сприймався у їхній родині.

Жінка Рибалки зізналася, що чоловік попереджав її про початок гарячої фази, проте вона вважала інакше.

«Я не вірила, що це станеться. Сергій мені казав, що війна буде. Ми навіть за кілька днів до початку посварилися, бо він казав, що буде, а я говорила, що це неможливо, що росія не може на нас напасти», – заявила Рибалка в інтерв'ю YouTube каналу «Анна Реброва».

Батько Маргарити, а також сам Сергій намагалися переконати її виїхати за кордон, але жінка вирішила залишитися в Україні, оскільки вона не хотіла бути в когось у гостях і кидати чоловіка.

«Коли це сталося, мені казали, щоб я поїхала до рідної сестри до Австралії до Сіднею чи до друзів до Чехії. Але я сказала, що якщо й поїду, то тільки до сестри. Коли я уявила, що я залишу Сергія та батьків тут і буду там сама, я плакала і казала «ні». І я нікуди не поїхала».

Нагадаємо, що Рибалка перебував у структурі Динамо з 2008 по 2018 роки. (104 матчі, три голи, п'ять асистів). З літа 2021 хавбек захищає кольори Олександрії.