Де Дзербі вибив Зінченка: Брайтон на виїзді обіграв Арсенал у Кубку англійської ліги

Переглядів 1797
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
У поєдинку 1/16 фіналу Кубка англійської ліги лондонський Арсенал на своєму стадіоні приймав Брайтон. Матч завершився вольовою перемогою гостей з рахунком 3:1.

«Каноніри» відкрили рахунок на 20-й хвилині. Відзначився нападник Арсеналу Едді Нкетіа. Через сім хвилин гол у відповідь з пенальті забив нападник Денні Велбек.

На 58-й хвилині Брайтон вивів японський півзахисник Каору Мітома. Третій м'яч у ворота Карла Хейна на 71-й хвилині забив Тарік Лампті з передачі Біллі Гілмора.

Український захисник Арсеналу Олександр Зінченко вийшов на заміну на 72-й хвилині та нічим уже не допоміг своїй команді. Таким чином, команда Роберто Де Дзербі вибила Арсенал із боротьби за Кубок англійської ліги.

Зінченко влітку цього сезону перейшов у лондонський клуб із Манчестер Сіті за 35 млн євро. Після свого переходу він відіграв у Арсеналі вісім поєдинків та віддав один асист. Зазначимо, українець пропустив 12 матчів через травму.

25-річний українець підписав із Арсеналом контракт до літа 2026 року. Портал Transfermarkt оцінює його у 32 млн євро.