Дебют Чигринського та Романчука: згадуємо матч збірної України проти Ізраїлю
![Артем Жилінський](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/avatars/zhylinskyi-50.webp)
![Дебют Чигринського та Романчука: згадуємо матч збірної України проти Ізраїлю](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/Drugoe/chugrunskuy-720x405.webp)
2007 рік — збірна України провела товариський матч проти Ізраїлю на його полі. Олег Блохін напередодні відповідальних матчів відбору до Євро-2008 дозволив собі поекспериментувати.
Так, Богдан Шуст провів четвертий та останній матч за збірну, дебютували захисники Олександр Романчук та Дмитро Чигринський (який встиг у ролі запасного, роком раніше, з'їздити і на чемпіонат світу).
Можливо, якась незіграність оборони і призвела до того, що наші опинилися в ролі наздоганяючих. Шуст не зумів перервати простріл, а найдосвідченіший Валід Бадір сповна скористався цим відскоком.
Утім, українці грали непогано. Блискучий Дуду Ават потяг одразу кілька ударів від Шевченка, Вороніна, Єзерського. Відбив він і пенальті від Калиниченка, зароблений Ротанем, проте сам, хто пробивав, виправив помилку на добиванні. 1:1. Бойова нічия — до речі, найчастіший результат наших нерідких матчів із ізраїльтянами.