Дебют Чигринського та Романчука: згадуємо матч збірної України проти Ізраїлю

Переглядів 1025
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Дебют Чигринського та Романчука: згадуємо матч збірної України проти Ізраїлю
Дмитро Чигринський. Фото: Google
Шістнадцять років тому збірна України під керівництвом Олега Блохіна зіграла спаринг із ізраїльтянами, у якому в команді №1 дебютували Дмитро Чигринський та Олександр Романчук.

2007 рік — збірна України провела товариський матч проти Ізраїлю на його полі. Олег Блохін напередодні відповідальних матчів відбору до Євро-2008 дозволив собі поекспериментувати.

 Так, Богдан Шуст провів четвертий та останній матч за збірну, дебютували захисники Олександр Романчук та Дмитро Чигринський (який встиг у ролі запасного, роком раніше, з'їздити і на чемпіонат світу).

Можливо, якась незіграність оборони і призвела до того, що наші опинилися в ролі наздоганяючих. Шуст не зумів перервати простріл, а найдосвідченіший Валід Бадір сповна скористався цим відскоком. 

Утім, українці грали непогано. Блискучий Дуду Ават потяг одразу кілька ударів від Шевченка, Вороніна, Єзерського. Відбив він і пенальті від Калиниченка, зароблений Ротанем, проте сам, хто пробивав, виправив помилку на добиванні. 1:1. Бойова нічия — до речі, найчастіший результат наших нерідких матчів із ізраїльтянами.