Дебютний гол Волошина не допоміг Зорі перемогти Минай: команда Лалатовича застрягла у нижній частині таблиці УПЛ

Переглядів 441
Жостка боротьба в Минаї. Фото: УПЛ
В 40-му домашньому матч в українській Прем’єр-лізі закарпатський Минай не зміг потішити своїх вболівальників і головного тренера команди перемогою, яка для Володимира Шарана могла стати 80 в еліті українського футболу.

В першому недільному поєдинку УПЛ Минай та Зоря, попри ранній початок гри (о 13:00), коли сонце було в самому зеніті, видали доволі жвавий футбол.

Спершу відзначилися гості, які скористалися неузгодженими діями господарів в захисті і Вікентій Волошин класно дав з лівою з-за меж штрафної, забивши свій дебютний гол за луганців.

Але, не довго музика лунала для Ненада Лалатовича. Швидку атаку Минаю лише фолом у власній штрафній на Єгорі Твердохлібі завершив Джордан, а пенальті чітко виконав, розвів м’яч і голіпера по кутам,  Вадим Вітенчук.

На перерву Минай навіть міг піти передуючи в рахунку, але Твердохліб не зміг з пари метрів влучити у площину воріт, замикаючи головою фланговий простріл.

По перерві швидкості у виконанні обох колективів впали і, впідсумку, результат тайму першого став остаточним.

Україна. Прем’єр-ліга

5-й тур

Зоря – Минай 1:1 (1:1)

Голи: Вітенчук, 24, пен. – Волошин, 17

• В наступному турі Зоря на виїзді зіграє проти харківського Металіст 1925. Поєдинок заплановано на 16 вересня.
  • Перед цією грою підопічні Ненада Лалатовича проведуть матч-відповідь Ліги Європи проти чеської Славії.
  • Поєдинок з пражанами відбудеться в польському місті Люблін 31 серпня. Початок гри о 20:00 за Києвом.
  • Минай в шостому турі УПЛ на домашньому полі прийматиме чинного чемпіона України донецький Шахтар.