«День, коли Мудрик усім закрив рота»: коментатор – про вихід Челсі до півфіналу Кубка англійської ліги

Переглядів 1312
Коментатор телеканалів Setanta Sports Ігор Бойко оцінив перформанс вінгера Челсі Михайла Мудрика в поєдинку 1/4 фіналу Кубка англійської ліги проти Ньюкасла (1:1, 4:2 по пенальті).

Михайло Мудрик своїми результативними діями допоміг Челсі пройти Ньюкасл у чвертьфіналі Кубка англійської ліги.

Вінгер збірної України замінив Рахіма Стерлінга на 78-й хвилині за рахунку 0:1 та допоміг команді Маурісіо Почеттіно перевести гру в серію пенальті, в якій українець реалізував свій удар, що став переможним.

Бойко після матчу дав коротку характеристику по грі Мудрика.

«Той день, коли Михайло Мудрик усім закрив рота. Особливо, Кірану Тріпп'єру», – написав Бойко в Telegram-каналі «Противний голос».

• 22-річний Мудрик зіграв у поточній кампанії 17 поєдинків у всіх турнірах, забив три м'ячі й оформив два асисти.
  • У півфіналі Кубка англійської ліги, крім Челсі, зіграють Фулгем, Мідлсбро і переможець пари Ліверпуль – Вест Гем.
  • 24 грудня Челсі в рамках 18 туру АПЛ проведе свій наступний матч проти Вулвергемптона (15:00).