Десята нічия Ротаня на чолі Олександрії: Верес уникнув поразки, програючи з рахунком 0:2

Переглядів 263
Павло Клименко Павло Клименко
У середу, 24 травня, у матчі 28-го туру української Прем'єр-ліги рівненський Верес на своєму стадіоні приймав Олександрію. Поєдинок завершився внічию з рахунком 2:2.
  • Гольова серія ФК Олександрія триває сім ігор – дев’ять голів.
  • Верес перервав серію без нічиїх в  УПЛ з п’яти матчів поспіль: дві перемоги та три поразки.
  • Олександрія при Руслану Ротаню в 10-й раз зіграла внічию в УПЛ.

Гості дуже швидко забили два м'ячі. На 10-й хвилині Ковалець перед штрафним пробив і м'яч рикошетом від Курка закотився у лівий кут повз воротаря.

За сім хвилин Олександрія подвоїла перевагу. Ковалець віддав пас на хід Михайленка до правого флангу штрафного майданчика, який протягнув у чужі володіння і пробив у ближній кут.

Верес скоротив перевагу на 26-й хвилині. Гайдучик відкрився до правого флангу штрафного майданчика під передачу Близниченка, після чого віддав назад на партнера, але той пропустив, проте Кльоц позаду нього одразу пробив – точно в ціль.

За дві хвилини гості мали чудову нагоду забити ще один м'яч, але Ковалець пробив поряд зі штангою.

На 56-й хвилині Верес зрівняв рахунок. Пасіч виконав кутовий з лівого флангу на дальній кут воротарського, де Вовченко зупинив м'яч, а другим торканням поклав під ліву стійку.

На даний момент Верес посідає 12-е місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши 28 очок, Олександрія – п'ята (43 бали).