Дежавю Реброва в Еміратах: тренер Аль-Айна висловив претензії до гравців після матчу Кубка ліги ОАЕ

Переглядів 2774
Сергій Ребров. Фото: Аль-Айн
Головний тренер Аль-Айна Сергій Ребров прокоментував перемогу своєї команди над Дібба Аль-Фуджайра (4:0) в рамках 1/16 фіналу Кубка ліги ОАЕ.

Команда Реброва з Андрієм Ярмоленком у складі змогла пробитися до наступної стадії змагань. Капітан збірної України в компенсований до першого тайму час заробив пенальті, який дозволив Аль-Айну повести в рахунку.

«Ми здобули заслужену перемогу. У другому таймі ми змогли створити більше моментів, ніж у першому. Наша команда доклала багато зусиль у грі та наприкінці поєдинку змогла забити вирішальні голи».

Ребров заявив, що головною причиною того, що Аль-Айн забив останні три голи у матчі лише після 75-ї хвилини г, стала масована оборона суперника протягом майже всього поєдинку, з чим Ребров неодноразово зіштовхувався в Україні.

«Команда суперника грала із десятьма футболістами за лінією м'яча. Тренер завжди незадоволений, якщо його команда довго не може досягти мети», – цитує Реброва офіційний сайт Аль-Айна.

Нагадаємо, 12 грудня Аль-Айн у чвертьфіналі Кубка ліги ОАЕ прийматиме Аль-Вахду.