Діалло – найкращий гравець стартового матчу молодіжки Сенегалу на Кубку Африки: відео гольової атаки за участю динамівця

Переглядів 464
Самба Діалло. Фото: Twitter
Півзахисник київського Динамо Самба Діалло взяв участь у гольовій атаці молодіжної збірної Сенегалу у стартовому матчі Кубка Африки U-20 проти однолітків із Нігерії.

Самба Діалло взяв участь у матчі молодіжної збірної Сенегалу U-20 проти команди Нігерії у рамках першого туру групового турніру Кубка Африки (1:0).

Хавбек київського Динамо допоміг своїй команді забити переможний м'яч, взявши участь у результативній атаці, яку завершив Сулейман Файє на 40-й хвилині зустрічі.

Після перерви міг забивати і сам Діалло, намагаючись дотягнутися головою до м’яча в падінні. На останніх хвилинах нігерійці влаштували штурм воріт суперників, проте Сенегал втримав переможний рахунок, а Самба Діалло був визнаний найкращим гравцем за підсумками матчу.

Сенегал U20 очолив групу A, набравши перші 3 очки. Суперники «левів» по групі, Єгипет і Мозамбік, розійшлись миром (0:0), здобувши по одному балу.

22 лютого сенегальці проведуть зустріч із Мозамбіком (16:00 за київським часом), а 25 лютого зіграють із Єгиптом (19:00).