Динамівець забив дебютний гол за Паок: відео ефектного м’яча Кендзьори у чемпіонаті Греції

Переглядів 645
Томаш Кендзьора. Фото: ФК Динамо
Захисник Динамо Томаш Кендзьора, який нині виступає на правах оренди за ПАОК, відзначився голом у ворота Йонікоса (6:0) у матчі 25 туру чемпіонату Греції.

У неділю, 5 березня, ПАОК удома розгромив Йонікос. 28-річний польський захисник Динамо Томаш Кендзьора, орендований грецьким клубом, провів у цій грі всі 90 хвилин та відзначився голом.

Футболіст забив п'ятий м'яч у цій зустрічі на 54-й хвилині, замкнувши подачу з кутового. Цей гол став першою результативною дією поляка у двох матчах за ПАОК.

Зазначимо, що на 59-й хвилині матчу на заміну у складі команди Кендзьори вийшов 35-річний бразильський екс-вінгер Металіста та Шахтаря Тайсон. Однак він не відзначився результативними діями.

Також у складі Йонікоса весь матч провів 36-річний екс-захисник Шахтаря, Барселони та Дніпра Дмитро Чигринський.

Нагадаємо, що Кендзьора перейшов в оренду до клубу ПАОК у минуле зимове трансферне вікно. Його орендна угода з грецькою командою діятиме до кінця цього сезону. Його контракт із Динамо розрахований до 30 червня 2024 року.