Динамо не залишило шансів черговому супернику: Ярмоленко повернувся у склад і став частиною гольової феєрії

Переглядів 3318
Динамо – Рудар – 6:1. Фото: ФК Динамо
Київське Динамо провело черговий матч на зборах в Австрії. Підопічні Мірчі Луческу розгромно переграли представника другого словенського дивізіону ФК Рудар (6:1).

У суботу, 22 липня, Динамо здобуло розгромну перемогу над Рударом (6:1). Матч пройшов у форматі три тайми по 40 хвилин кожен.

На полі з перших хвилин з'явився капітан збірної України Андрій Ярмоленко, який пропустив минулий матч Динамо з ФК Аустрія Клагенфурт (9:0).

Вже на 6-й хвилині матчу словенський клуб вийшов уперед. Кияни змогли зрівняти рахунок на 21-хвилині після голу Володимира Бражка. До кінця першого тайму забити встиг Микола Шапаренко.

Після перерви голом відзначився сенегальський вінгер киян Самба Діалло, а в третьому таймі дубль оформив Олександр Караваєв. Крапку в грі поставив македонський півзахисник Динамо Решат Рамадані.

Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу киян з рахунком 6:1

Контрольний матч

Динамо – Рудар (Словенія) – 6:1

Голи: Бражко (21), Шапаренко (37), Діалло (54), Караваєв (83, 113), Рамадані (117) – Блудек (6).