Динамо перемогло Шахтар: кияни тріумфували у матчі з «гірниками» в рамках Еліт-ліги U-17

Переглядів 1325
Динамо - Шахтар. Фото: Google
В рамках другого туру чемпіонату ДЮФЛУ у Еліт-лізі Динамо з Києва приймало на своєму полі на Нивках Шахтар з Донецька. Поєдинок закінчився із рахунком 2:0 на користь столичної команди.

Ця гра виявилася дуже напруженою і бойовою. Обидва колективи створювали моменти біля воріт суперників, але вирішальними стали лише три хвилини серед другого тайму.

Спочатку гравець Динамо Люсін зміг використати невдалу гру захисника «гірників» і точним ударом забив м'яч в ворота. Потім капітан біло-синіх використав кутовий удар і забив головою, направивши м'яч у ворота.

Підсумковий рахунок – 2:0 на користь Динамо. Кияни з двома перемогами готуються до наступних матчів.

ДЮФЛУ. Еліт-ліга U-17. 2-й тур

Динамо – Шахтар – 2:0

Голи: Люсін (72), Озимай (75).

• У сьомому турі доросла команда Динамо зіграє із Ворсклою.
  • Гра пройде 18 вересня. на стадіоні Динамо ім. В. Лобановського і розпочнеться о 17:00 за місцевим часом.
  • Наразі Луческу і Ко йдуть на десятому місці з шістьма очками в активі після трьох турів.
  • Команда Віктора Скрипника провела п’ять матчів і займає п’яту позицію, маючи дев’ять балів.