Динамо повторило рекорд сезону: Шовковський провів чудовий відрізок на чолі столичного клубу

Переглядів 1283
Футболісти Динамо. Фото: ФК Динамо
У матчі 29-го туру української Прем'єр-ліги Динамо з розгромним рахунком 3:0 поклало на лопатки Верес, причому головні події розгорнулися наприкінці гри.

На 87-й хвилині Михайло Шестаков Верес не реалізував пенальті за рахунку 1:0 на користь киян, на 89-й хвилині Денис Гармаш подвоїв перевагу Динамо, а на 93-й Назар Волошин поставив крапку – 3:0.

Це третя перемога з великим рахунком поспіль, яку здобула команда під керівництвом Олександра Шовковського. Так столичний клуб повторив рекорд сезону-2022/23 за довжиною серії матчів із розгромними перемогами. У заключному турі цього Чемпіонату України Динамо зіграє із Металістом 1925.

Може збільшити серію виграшів із великим рахунком до трьох матчів Шахтар: в останньому турі він зіграє з Ворсклою.

Біло-сині за будь-яких варіантів залишається на четвертому місці, маючи у своєму активі 59 очок перед останнім туром, де суперником киян стане Металіст 1925