Друга ліга: Звягель розтрощив Металург 2, а Скала 1911 і Тростянець здобули важливі перемоги

Переглядів 1944
Тростянець - Карпати 2. Фото: ФК Карпати
Сьогодні відбулися три матчі в рамках дев’ятого туру Другої української ліги. Кремінь 2 мінімально поступився ФК Скала 1911, Тростянець впевнено здолав Карпати 2, а Звягель не помітив Металург 2.

Один із аутсайдерів ліги Кремінь 2 зустрічався із міцним середняком з амбіціями на вихід до вищої ліги Скалою 1911. Поєдинок виявився складним для обох колективів і все вирішив один забитий м’яч в першому таймі. Його автором став Авер’янов, який приніс перемогу гостям.

Кремінь 2 — Скала 1911 — 0:1

Голи: Авер’янов (22)

У другому матчі сьогоднішнього дня зустрілися Тростянець та львівські Карпати 2. Команди знаходилися у середині турнірної таблиці і цю гру можна вважати матчем за шість очок. Сильнішими виявилися господарі,  які відзначилися по одному голу в кожному із таймів.

Тростянець — Карпати 2 — 2:0

Голи: Полянський (29), Клюш (89)

Останній матч сьогоднішнього ігрового дня Другої ліги зіграли Металург 2 та Звягель. Господарі були одними із останніх в таблиці, а гості займали лідерські позиції. Тому не дивно, що Звягель розтрощив свого опонента 5:0 і вийшов на чисте перше місце.

Металург 2 — Звягель — 0:5

Голи: Ніколаєнко (аг 44), Ващишин (50, 53), Ндукве (62), Лучка (79).

• Звягель займає перше місце із 19 очками.
  • Скала 1911 знаходиться на шостому місці із 13 балами.