Два українці продовжують боротьбу за трофей Ліги чемпіонів: визначились усі учасники 1/4 фіналу турніру

Переглядів 1369
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
У середу, 15 березня, визначились усі учасники стадії 1/4 фіналу Ліги чемпіонів сезону 2022/23. За найпрестижніший європейський трофей продовжать боротьбу два українці.

15 березня Наполі вдома розгромив Айнтрахт Франкфурт із рахунком 3:0 та забезпечив собі перемогу за сумою двох ігор 5:0. Реал у рідних стінах обіграв Ліверпуль 1:0, що дозволило вершковим пройти далі із загальним рахунком 6:2. Після цих результатів сформувався остаточний список учасників чвертьфіналу турніру.

• Бенфіка (Португалія)

Таким чином, за трофей продовжать боротьбу два українці. Мова про 22-річного лівого вінгера Челсі Михайла Мудрика, а також 24-річного голкіпера Реала Андрія Луніна.

Коли відбудеться жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Жеребкування стадії 1/4 фіналу відбудеться у п'ятницю, 17 березня. Початок – 13:00 за Києвом. Цього ж дня буде визначено пари, переможці яких зіграють між собою у півфіналі. Починаючи з чвертьфіналу, між собою вже можуть зустрітися представники однієї асоціації.

Коли відбудуться матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Матчі 1/4 фіналу відбудуться: 11-12 квітня та 18-19 квітня. Півфінальні ігри – 9-10 травня та 16-17 травня.

Фінал Ліги чемпіонів 2022/23 пройде 10 червня на Олімпійському стадіоні Ататюрка у Стамбулі.