Ексзірка Шахтаря допоміг команді Луческу розгромити суперника: відео дубля вінгеру ПАОКа

Переглядів 717
Тайсон. Фото: ФК Паок
Грецький ПАОК здобув перемогу з рахунком 4:0 у матчі-відповідь плей-офф Ліги конференцій проти шотландського Хартс, а основний вклад в перемогу зробив ексгравець Шахтаря.

Два з чотирьох голів забив колишній півзахисник українського Шахтаря Тайсон, який відкрив рахунок на 16-й хвилині та встановив остаточний результат за 20 хвилин до завершення матчу.

▶️Переглянути голи ексфутболіста Шахтаря Тайсона у ворота Хартса можна за ПОСИЛАННЯМ

Незабаром після свого другого голу бразилець був замінений австрійським півзахисником Томасом Мурга.

Колишній захисник київського Динамо Томаш Кендзьора також взяв участь у цьому матчі, вийшовши на заміну на 64-й хвилині замість Вієріньї.

ПАОК (Греція) – Хартс (Шотландія) - 4:0 (2:0)

Голи: Тайсон, 16, Томас, 23, Константелиас, 58, Тайсон, 71

Перший матч – 2:1

• У минулому сезоні грецької СуперЛіги 1 ПАОК посів четверту сходинку, а чемпіоном став АЕК, у складі якого грає ексзахисник Динамо Домагой Віда.
  • Тайсон виступає за «чорно-білих» з середини минулого сезону. В кампанії 2022-23 хавбек зіграв всього сім матчів.
  • За період своїх виступів в Україні (2010-2021) Тайсон виграв 15 різних трофеїв.
  • У Металісті він грав з 2010-го по 2013 роки, провівши за харківську команду 83 гри: 20 голів та 26 асистів.
  • У Шахтарі Тайсон виступав з 2013-го по 2021-й: 299 матчів, 55 м'ячів та 78 результативних передач.