Емоції Реброва після провалу у фіналі Кубка ліги ОАЕ: відео розчарування майбутнього тренера збірної України

Переглядів 5705
Євген Чепур Євген Чепур
Сергій Ребров. Фото: ФК Аль-Айн
У суботу, 27 травня, Аль-Айн під керівництвом українського тренера Сергія Реброва зазнав мінімальної поразки у фіналі Кубка ліги ОАЕ від Аль-Шарджі з рахунком 1:2.

Для Аль-Айна в цій зустрічі все почалося добре. Підопічні Сергія Реброва відкрили рахунок на 19-й хвилині, однак у компенсований час до першого тайму пропустили два м'ячі. Після перерви рахунок не змінився.

У цьому сезоні Аль-Айн під керівництвом Реброва залишився без трофеїв. Після фінального свистка український тренер був дуже розчарований - його емоції потрапили в трансляцію, які не потребують жодних коментарів.

Дивіться на відео з 3:00 хвилини:

На церемонію нагородження Ребров прийшов зі своїм сином. Уже там українець виглядав більш радісним.

Дивіться на відео з 1:54 хвилини: