ФК Рух уникнув поразки з Ворсклою у компенсований час: львівська команда перервала переможну серію Скрипника

Переглядів 1275
Павло Клименко Павло Клименко
У суботу, 29 квітня, у матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги ФК Рух приймав на своєму полі полтавську Ворсклу. Поєдинок завершився внічию з рахунком 1:1.
  • Ворскла забила 850-й гол в УПЛ.
  • Безвиграшна серія Руху продовжується вісім матчів: три нічиї та п’ять поразок.
  • Рух на своєму полі не перемагає впродовж шести поєдинків: п’ять нічиїх та одна поразка.
  • Переможна хода Ворскли в УПЛ тривала три гри поспіль.
  • Рух при Віталію Пономарьову в УПЛ ще не перемагав – у шести матчах: три нічиї та п’ять поразок.

У першому таймі команди голів не забили, а всі основні події поєдинку відбулися після перерви.

Ворсклі вдалося відкрити рахунок у цьому поєдинку на 57-й хвилині. Сефері з лівого флангу зіграв у дотик на Степанюка, який перевів на Кане, після чого малієць повернув у дотик м'яч на Степанюка, а той ударом під ліву штангу відправив сферу у ворота Руху.

На 90-й хвилині Руху вдалося відновити паритет у рахунку. Яворський збив у штрафному майданчику Клімчука, за що отримав червону картку та пенальті у свої ворота. Сам постраждалий і реалізував вирок, здобувши для своєї команди нічийний результат.

У наступному турі Руху належить на виїзді зіграти проти Металіста 1925, а Ворскла прийме Динамо. Матчі відбудуться 4 травня.