Форвард Шахтаря змінив клуб в Європі: українець залишив вищий дивізіон та перебрався в другу лігу Австрії
![Артем Жилінський](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/avatars/zhylinskyi-50.webp)
![Форвард Шахтаря змінив клуб в Європі: українець залишив вищий дивізіон та перебрався в другу лігу Австрії](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/nashi_za_kordonom/viunnit-aust_600-720x405.webp)
Австрійський Грацер із другого дивізіону повідомив про підписання Богдана В'юнника на правах оренди до кінця поточного сезону.
До початку війни в Україні Богдан грав за ФК Маріуполь на правах оренди. Поки маріупольський клуб на паузі – футболіст повернувся до Шахтаря. Донецький клуб відправив В'юнника до Цюріха до літа 2023 року, але щось пішло не так і українець залишив Швейцарію. Причина зміни клубу не називається.
За десять місяців у Цюриху Богдан взяв участь у 14 матчах та відзначився однією результативною передачею. Його контракт із Шахтарем розрахований до літа 2025 року, а портал Transfermarkt оцінює 20-річного нападника у 350 тисяч євро.
Грацер після 16 турів посідає четверте місце у турнірній таблиці Першої ліги Австрії. Нова команда В'юнника відстає від лідера Санкт-Пельтена на чотири пункти.