ФСК Маріуполь подужав Діназ: переможний гол на рахунку колишнього нападника київських Оболоні та Арсеналу

Переглядів 453
ФСК Маріуполь. Фото: ФСК Маріуполь
У матчі сьомого туру української Першої ліги зустрічалися ФСК Маріуполь та вишгородський Діназ. Фінальний свисток зафіксував перемогу господарів з рахунком 2:1

Програму сьомого туру Першої ліги відкривали дев'ята та восьма команди чемпіонату. ФСК Маріуполь був на передостанньому місці, а Діназ випереджав азовців на два пункти і був восьмим.

У першому таймі було забито аж три м'ячі. Спочатку гості завдяки голу Кириченка вже на другій хвилині повели у рахунку.

Діназ довго лідирував, але перед перервою ФСК Маріуполь перевернув гру. Мочевінський та Батальський відзначилися на 41-й і 43-й хвилинах і вже господарі отримали перевагу в один м'яч.

У другому таймі команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу ФСК Маріуполя з рахунком 2:1.

• ФСК Маріуполь зіграє з Металургом 16 вересня у наступному турі.
  • Діназ прийме у себе вдома ФК Полтаву також 16 числа.
  • Після цього поєдинку ФСК Маріуполь набрав сім очок та опинився на шостій позиції, а Діназ має шість пунктів та знаходиться на восьмому місці..
  • Батальський раніше виступав за Арсенал та Оболонь. За «канонірів» він відіграв 91 матч, а за «пивоварів» - 81.