Йовічевич здобув дебютну перемогу у Саудівській Аравії: команда екстренера Шахтаря влаштувала розгром

Переглядів 5576
Ігор Йовічевіч. Фото: ФК Аль-Раед
У четвертому турі чемпіонату Саудівської Аравії Аль-Раед приймав Аль-Ріяд. Підопічні Ігора Йовічевича святкували перемогу над командою Янніка Феррари (3:0).

У понеділок, 28 серпня, Аль-Раед переміг Аль-Ріяд (3:0) в рамках четвертого туру чемпіонату Саудівської Аравії.

В першому таймі за команду екстренера донецького Шахтаря та Дніпра-1 Ігора Йовічевича дублем відзначився марокканський нападник Мохаммед Фузаїр.

Алжирський півзахисник Аль-Раеда Амір Саюд довів рахунок до розгромного, забивши м'яч у сітку воріт Мартіна Кампаньї на 68-й хвилині гри.

Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував розгромну перемогу підопічних Йовічевича над командою Янніка Феррери.

Це перша звитяга екснаставника Шахтаря та Дніпра-1 на чолі Аль-Раеда. До цього Йовічевич програв у трьох стартових турах чемпіонату з сумарним рахунком 0:8.

Чемпіонат Саудівської Аравії. Четвертий тур

Аль-Раед – Аль-Ріяд – 3:0 (2:0)

Голи: Фузаїр, 18, 45+2, Саюд 68.

• 1 вересня, Аль-Раед зіграє на виїзді з Аль-Фейха. Матч розпочнеться о 18:00 за київським часом.
  • Наразі команда хорватського спеціаліста посідає 13 місце в чемпіонаті Саудівської Аравії.
  • Йовічевич очолював Дніпро-1 з 2020 по 2022 рік, після чого працював з Шахтарем у сезоні 2022/23.