Карпати в більшості на виїзді обіграли Оболонь, забивши переможний м'яч на 90+11-й хвилині

Переглядів 1411
У суботу, 29 квітня, було зіграно поєдинки у Першій лізі. Центральний матч четвертого туру відбувся у Києві, в якому Оболонь приймала львівські Карпати.

У першому таймі гравці Оболоні та Карпат не змогли вразити ворота. Рахунок у матчі було відкрито на 57-й хвилині. Гості провели швидку контратаку, яку ударом головою завершив Хобленко.

На 65-й хвилині червону картку отримав хавбек Оболоні Мороз, проте київській команді й у меншості вдалося відігратися. На 87-й хвилині відзначився Фатєєв.

Здавалося, матч так і закінчиться внічию, проте Карпати зуміли вирвати перемогу. Арбітр компенсував сім хвилин, проте гол був забитий на 90+11 хвилині. Бобко гарним ударом зі штрафного метрів з 19-ти відправив м'яч точно у «дев'ятку».

Перша ліга

Група Чемпіонська

4-й тур

Оболонь – Карпати – 1:2

Голи: Хобленко, 57 (0:1). Фатєєв, 87 (1:1). Бобко, 90+11 (1:2).

Кремінь – Епіцентр – 1:2

Голи: Ляшенко, 31 (0:1). Миронюк, 87 (0:2). Галата, 90+1 (1:2).

Перша ліга

Група Вибування

4-й тур

Прикарпаття – Чернігів-ШВСМ – 2:0

Голи: Барчук, 18 (1:0). Цюцюра, 32 (2:0).

Діназ – СК Полтава – 2:2

Голи: Костенко, 21 (0:1). Горжуй, 48 (0:2). Оринчак, 65 (1:2). Кіріченко, 74 (2:2).