Холанд жорстко сфолив на Миколенку: відео грубого підкату форварда Манчестер Сіті

Переглядів 2501
Ерлінг Холанд та Віталій Миколенко. Фото: Twitter
Сьогодні, 31 грудня, у поєдинку 18-го туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті на своєму стадіоні зіграв внічию з Евертоном. Матч завершився з рахунком 1:1.

Українець Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі Евертона на позиції лівого захисника та провів на полі 90 хвилин ігрового часу.

Наприкінці першого тайму норвезький нападник Манчестер Сіті Ерлінг Холанд грубо сфолив на українському захиснику «ірисок» Віталію Миколенку, за що отримав жовту картку від поєдинку арбітра Ендрю Медлі.

Відео фолу Холанда на Миколенку можна переглянути в телеграм-каналі FanDay.net

23-річний Миколенко провів за Евертон 17 поєдинків у поточному сезоні, але не відзначився результативними діями.

Манчестер Сіті провів 16 матчів, набрав 36 очок і посідає друге місце у англійській Прем'єр-лізі. Евертон зіграв на один поєдинок більше, набрав 15 залікових пунктів і розташовується на 16-у рядку турнірної таблиці.