Сенсація від команди Миколенка: Евертон на виїзді вирвав нічию у матчі з Манчестер Сіті

Переглядів 1373
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Сьогодні, 31 грудня, у поєдинку 18-го туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті на своєму стадіоні приймав Евертон. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

Українець Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі Евертона на позиції лівого захисника та провів на полі 90 хвилин ігрового часу.

Манчестер Сіті відкрив рахунок на 24-й хвилині матчу. Хавбек господарів Ріяд Марез легко обіграв Миколенка у штрафному майданчику та віддав гольову передачу на норвезького форварда Ерлінга Холанда.

Евертон не завдав жодного удару по воротах суперників і не заробив жодного кутового у першій половині зустрічі.

На 64-й хвилині матчу нападник Евертона Демарай Грей пробив у «дев'ятку» воріт Едерсона з кута штрафної площі та зрівняв рахунок. То був перший удар гостей по воротах Манчестер Сіті.

23-річний Миколенко провів за Евертон 17 поєдинків у поточному сезоні, але не відзначився результативними діями.

Манчестер Сіті провів 16 матчів, набрав 36 очок і посідає друге місце у англійській Прем'єр-лізі. Евертон зіграв на один поєдинок більше, набрав 15 залікових пунктів і розташовується на 16-у рядку турнірної таблиці.