«Хотіли на «легкому алюрі» здобути перемогу»: Вірт розкритикував тренера Зорі за вольовий тріумф Руху

Переглядів 11817
11 голосів
Младлен Бартулович та Ненад Лалатович. Фото: ФК Зоря
Колишній головний тренер рівненського Вересу Юрій Вірт прокоментував поразку луганської Зорі від львівського Руху (1:2) в рамках першого туру української Прем'єр-ліги.

У суботу, 29 липня, львівський Рух переміг луганську Зорю з рахунком 2:1.

Колишній головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт позитивно оцінив зміни, які провела команда Віталія Пономарьова у перерві.

«В перерві була розмова тренера Руху, він напевно перелаштував команду, вона додала в агресії, швидкості, вони включили фланги. Класні заміни – додали і Квасниця, і Рунич»

49-річний український спеціаліст поставив питання до наставника Зорі Ненада Лалатовича. Вірт вважає, що луганці були не готові фізично витримати всі 90 хвилин.

«Є питання до Зорі – вона стала. Вона хотіла як кажуть «на легкому алюрі» здобути перемогу. За це вона поплатилася. Є питання до фізичної форми, бо футболісти важко трималися останні 25-30 хвилин, Рух їх перегравав. Тому є питання до тренера Зорі: чому команда провела два різних тайма?», – сказав Вірт в етері УПЛ ТБ.

• У другому турі УПЛ Зоря зустрінеться з криворізьким Кривбасом. Матч відбудеться у неділю, 6 липня, о 17:00.
  • На Рух у наступному турі чекає гра з полтавською Ворсклою. Матч відбудеться у неділю, 6 липня, о 19:00.
  • Останнім місцем роботи Вірта є Верес, який він очолював з 2019 по 2023 рік.