«Хтось, десь, хоче наваритися»: Леоненко відреагував на можливе звільнення Йовичевича та жорстко образив фахівця

Переглядів 14907
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
4 голоси
«Хтось, десь, хоче наваритися»: Леоненко відреагував на можливе звільнення Йовичевича та жорстко образив фахівця
Віктор Леоненко. Фото: Google
Колишній гравець київського Динамо Віктор Леоненко продовжує не соромитися і поливати брудом футболістів та футбольних функціонерів. Цього разу від епатажного експерта перепало Ігорю Йовичевичу.

Головний футбольний критик України Віктор Леоненко вставив свої п'ять копійок в найобговорюванішу тему вітчизняних футбольних новин тижня.

Звісно ж, що мова йде про ймовірне звільнення з посади головного тренера Шахтаря Ігоря Йовичевича.

«Якщо хтось думає, що я радію від того, що Рінат Леонідович звільнив Йовичевича… Звісно, це неправильно. Це купа помилок і найголовніше – це втрата часу», – доволі миролюбиво розпочав спіч Леоненко.

Однак, Леоненко не був би собою, якби увесь свій коментар він виголосив спокійно. Колишній динамівець вирішив позловтішатися над Йовичевичем, якому на фоні всіх чуток довкола своєї персони і так дуже непросто психологічно, відверто образивши його. 

«Я зовсім не радію, що його звільнили. Просто помилилися. А дорого чи дешево, то це питання не до мене, а до мого друга, нажаль (натяк на Віктора Вацка – прим. «УФ»).  Помилився? Що ж, йдемо далі.

Ніколи не буду зловтішатися над людьми слабкими, нікудишніми (натяк на Ігора Йовичевича – прим. «УФ»), які потрапили кудись, кудись вискочили. Хтось, десь, хоче наваритися. Мабуть, що так», – сказав Леоненко на совєму Телеграм-каналі.

Офіційно про факт звільнення з посади головного тренера Шахтаря Ігоря Йовичевича керівництво донецького клубу ще не повідомило.

  • Шахтар під керівництвом Йовічевича став чемпіоном України в сезоні 2022/2023;
  • На чолі донеччан хорватський спеціаліст провів 40 матчів в усіх турнірах, з яких здобув 24 перемоги, 11 нічиїх та п'ять разів залишав футбольне поле переможеним;
  • До цього Йовічевич працював тренером в Карпатах, словенському Целе, загребському Динамо та в Дніпрі-1.