Кочергін запалює в Польщі: відео чергової гольової дії українського хавбека

Переглядів 426
Владислав Кочергін. Фото: ФК Ракув
Український півзахисник Ракува Владислав Кочергін зробив гольову передачу в домашньому матчі 21 туру чемпіонату Польщі проти Гурника Забже (2:0).

Владислав Кочергін вийшов у стартовому складі Ракува на домашній поєдинок 21 туру чемпіонату Польщі проти Гурника Забже, який відбувся сьогодні і завершився перемогою господарів поля (2:0).

На десятій хвилині зустрічі український півзахисник віддав результативну передачу на латвійського форварда Владиславса Гутковскіса, який вивів господарів уперед.

Відео асиста Кочергіна можна переглянути в телеграм-каналі FanDay.net.

У другому таймі Кочергін отримав жовту картку та був замінений на 81-й хвилині на польського хавбека Віктора Длугоша.

Другий гол Ракува у компенсований час забив бразильський форвард Жан Карлос.

26-річний Кочергін провів за Ракув 30 матчів цього сезону у всіх турнірах, забив сім голів і зробив дві результативні передачі.

Ракув зіграв 21 поєдинок, набрав 49 очок і впевнено лідирує у турнірній таблиці чемпіонату Польщі, випереджаючи варшавську Легію на десять залікових пунктів.