«Коноплянка не запам'ятався жодною осмисленою дією»: польські ЗМІ розкритикували українця після поразки Краковії

Переглядів 459
Євген Чепур Євген Чепур
Євген Коноплянка. Фото ФК Краковія
Польська преса рознесла півзахисника збірної України та Краковії Євгена Коноплянку за його гру в матчі 31-го туру чемпіонату Польщі з Лехом (0:3).

Євген Коноплянка вийшов в основі на програний поєдинок із Лехом і провів на полі 59 хвилин. За час відведений на полі він особливо нічим не запам'ятався, за що і отримав справедливу критику від польських журналістів.

Dziennik Polski розкритикував 33-річного Коноплянку, який через свій вік уже не може проводити повний матч на полі, оскільки йому не вистачає фізичних кондицій.

«Коли він грає з самого початку, він зазвичай показує слабшу гру, ніж коли виходить на заміну. І це правило підтвердилося. У нього немає сил на 90 хвилин гри. Він не запам'ятався жодною осмисленою дією. Він просто тягав м'яч, не вибирав нестандартних способів ведення гри», - Dziennik Polski про гру Коноплянки.

Цього сезону Євген провів у польському клубі 25 матчів, у яких забив чотири голи і зробив два асисти.

Краковія після 31-го туру посідає сьоме місце в турнірній таблиці чемпіонату Польщі, маючи у своєму активі 42 очки.