Коваленко повернувся: перші хвилини українця за Спецію після відновлення від тяжкої травми

Переглядів 550
Віктор Коваленко. Фото: ФК Спеція
У рамках підготовки до другої частини клубного сезону-2022/2023 італійська Спеція півзахисника збірної України Віктора Коваленка провела товариський матч зі швейцарським Серветтом.

Український півзахисник Спеції Коваленко повернувся на поле після періоду реабілітації від травми.

Хавбек вийшов на заміну у товариському матчі з Серветтом, провівши 25 хвилин. Його команда перемогла з рахунком 3:0.

Востаннє Коваленко грав за клуб ще на початку жовтня. Після цього він пошкодив м’яз стегна на одному з тренувань та вилетів на 2 місяці.

Коваленко, права на якого належать Аталанті з Бергамо, цього сезону зіграв за Спецію шість поєдинків, в яких результативно не відзначався.

Орендна угода Коваленка зі Спецією чинна до 30 червня 2023 року. Transfermarkt оцінює Віктора у 2.3 мільйона євро.

Чемпіонат Італії поновиться 4 січня. Цього дня Спеція у матчі 16-го ура Серії А зіграє з Аталантою.