Кубок України 2023/24: перші результати нового сезону – розгром 6:1 і яскрава серія пенальті

Переглядів 4157
Кубок України. Фото: Google
Пройшли перші матчі Кубку України нового сезону: Кудрівка мінімально переграла Олімпію Савинці, Миколаїв розгромив Фазенду, а ЮКСА у серії пенальті пройшла Штурм Іванків.

У суботу 29 липня пройшли перші три матчі першого попереднього раунду Кубку України сезону 2023-2024.

Олімпія Савинці 0:1 Кудрівка

Єдиний гол забив на восьмій хвилині Дмитро Кулік. Олімпія мала більш ніж 82 хвилини на те, щоб зрівняти рахунок, проте успіху так і не досягла.

Миколаїв (Львівська область) 6:1 Фазенда

Голами у складі переможців відзначилися Богдан Кім (22'), Павло Іванішин (40'), Максим Качор (48'), Павло Козловський (58', 80') та Іван Федіна (65').

Штурм Іванків 1:1 (4:5 по пен.) ЮКСА

Команди не змогли визначити переможця в основний час – 1:1, тому їм довелося грати овертайми, де голів забито не було. За підсумками серії післяматчевих пенальті у наступний раунд пройшла команда ЮКСА – 5:4.

Серію пенальті дивіться за тайм-кодом 02:51:00.

• Вже відомі всі парі другого попереднього раунду Кубку України. Базова дата проведення матчів – друге серпня.
  • Раніше стало відомо, що Тростянець, який у другому раунді повинен був грати проти Реала Фарми, автоматично пройшов далі через те, що одеська команда через логістичні проблеми не змогла приїхати на цей матч.
  • Востаннє Кубок України було розіграно в сезоні 2020-2021. У фіналі київське Динамо перемогло Зорю з рахунком 1:0.
  • Кияни разом з донецьким Шахтарем утримують першість за кількістю виграних Кубків України – 13.
  • Окрім Динамо та Шахтаря, володарями Кубка були Чорноморець (1992, 1993-1994), Ворскла (2008-2009) та Таврія (2009-2010).