Кубок України сезону 2023/23: сенсаційна поразка Карпат, розгромна перемога Звягеля з Максимовим, cім м’ячів у Петровому та хет-трик Батальського

Переглядів 2430
Маріуполь розгромив Васт. Фото: ФСК Маріуполь
Сьогодні пройшли матчі другого попереднього раунду Кубка України. На цій стадії зіграли 26 команд Першої та Другої ліги плюс три переможці першого раунду.

Матчем-відкриття другого раунду Кубка України став поєдинок між ФК Чернігів та Лівим берегом. Столичний клуб дозволив господарям відкрити рахунок, проте у футболістів Чернігова не знайшлося чим відповісти після двох пропущених голів від Лівого берега.

Команди більше голів не забивали, а Лівий берег зумів пройти в наступну стадію.

Кубок України. Другий попередній раунд.

ФК Чернігів – Лівий берег – 1:2

Голи: Койдан, 19 – Литовченко, 35, Вакуленко, 50

ФСК Маріуполь, який завдяки збігу обставин не вилетів до Другої ліги після перехідних матчів, влаштував стрілянину з клубом ВАСТ із Миколаєва.

Героєм поєдинку став екскапітан Оболоні Батальський, який у першому таймі відвантажив Васту хет-трик. Після перерви миколаївці відіграли два м'ячі. До фінального свистка ФСК Маріуполь двічі розписався у воротах суперника.

ВАСТ – ФСК Маріуполь – 2:5

Голи: Студенко, 56, Ширяєв, 80 – Батальський, 9, 28, 33, Литюк, 83, Петровський 89

Дружба із Мирівки на своєму стадіоні приймала Вікторію (Миколаївка). Поєдинок завершився вольовою перемогою гостей з рахунком 2:1.

Дружба – Вікторія – 1:2

Голи: Сомов, 19 – Сасовський, 70, Нелін, 80.

Прикарпаття приймало Карпати відомого тренера Мирона Маркевича. Львівська команда зазнала поразки з рахунком 1:2. Відзначимо, що Маркевич на цей поєдинок виставив не основний склад.

Прикарпаття – Карпати – 2:1

Голи: Радульський, 25, 74 – Галенков, 81.

У паралельному матчі Звягель на своєму полі розгромив Чайку – 5:0. Відзначимо, що господарі здобули першу перемогу під керівництвом Юрія Максимова.

Звягель – Чайка – 5:0

Голи: Волинець, 8, Майтак, 67, Ващишин, 71, 90+2, Нестеров, 90.

Скала 1911 зустрічалася з представником Першої ліги ФК Хуст. Гра завершилася впевненою перемогою стрийської команди з рахунком 5:2.

Скала 1911 – Хуст – 5:2

Голи: Авер'янов, 2, Мазур, 22, Пастух, 36, Авер'янов, 47, Мазур, 85 – В.Луців, 57, П.Луців, 90+1.

Ще у двох матчах дня доля путівки у наступний раунд Кубка України вирішилася в ектра-таймах. Гірник-Спорт обіграв СК Полтава (1:0), а вінницька Нива на своєму стадіоні поступилася Агробізнесу – 0:1.

Гірник-Спорт – СК Полтава – 1:0

Гол: Молько, 110.

Нива Вінниця – Агробізнес – 0:1

Гол: Толочко, 104 – з пенальті.

ЮКСА в серії пенальті була сильнішою за Ниву із Бузової. Основний та додатковий час завершився з рахунком 1:1, а серія пенальті – 4:3.

ЮКСА – Нива Бузова – 2:1. По пенальті – 4:3

Голи: Кос, 59 – Паламар, 84 – з пенальті.

У Петровому Інгулець та Металург Запоріжжя влаштували гольову феєрію. Господарі перемогли з рахунком 4:3.

Епіцентр на виїзді переміг харківський Металіст. Поєдинок завершився з рахунком 2:1.

Інгулець – Металург Запоріжжя – 4:3

Голи: Квасов, 9, Квасов, 30, Резепов, 31, Квасов, 69 – Толок, 41, Куралех, 45, Галата, 80.

Металіст – Епіцентр – 1:2

Голи: Тепляков, 58 – Беженар, 49, Беженар, 71.

ФК Миколаїв – Буковина – 1:0

Гол: Цюпка, 52.

Поділля – Нива Тернопіль – 0:0. По пенальті – 2:3

ФК Кудрівка – Кремінь – 3:0

Голи: Кулик, 16, Кулик, 62, Коваль, 88.

Раніше ми публікували усі пари другого попереднього раунду Кубка України.