Куди зник Яремчук? У Бельгії розповіли, чи з’явиться форвард збірної України у матчі проти Генка

Переглядів 1796
Євген Чепур Євген Чепур
Роман Яремчук. Фото: Брюгге
Нападник збірної України та Брюгге Роман Яремчук переживає зараз не найкращий етап своєї кар'єри - він не має місця в основі і його серія без голів триває вже 17 матчів.

Роман Яремчук отримав лише вісім хвилин ігрового часу за останні три матчі Брюгге. Два матчі він провів поза заявкою, а в грі з Вестрло (0:0) він отримав лише вісім хвилин вийшовши на заміну. При цьому причини відсутності українця в заявці бельгійського клубу ніяк не коментувалися.

Напередодні матчу Брюгге з лідером чемпіоном Генком, участь Яремчука також залишається під питанням. Nieuwsblad повідомляє, що українець зараз тренується індивідуально. Головний тренер команди Рік де Міль стверджує, що українець сильно перехворів.

Нагадаємо, матч Брюгге з Генком відбудеться 30 квітня і розпочнеться о 19:30 за київським часом.

27-річний Яремчук провів за Брюгге в поточному сезоні 26 матчів у всіх турнірах, забив два голи і зробив три результативні передачі.

Контракт Романа з Брюгге розрахований до літа 2026 року. Авторитетний портал Transfermarkt оцінює українського нападника в дев'ять млн євро.