Легендарному екслегіонеру Динамо – 45: згадуємо його фантастичний гол Ромі у Лізі чемпіонів – відео

Переглядів 928
Горан Гавранчич. Фото: ФК Динамо
Сьогодні, 2 серпня, виповнилося 45 років ексзахиснику Динамо Горану Гавранчичу. Сербський легіонер, виступаючи за біло-синіх, відзначився чудовим голом в Лізі чемпіонів у ворота Роми.

У першому матчі групового етапу Ліги Чемпіонів 2004/05 Динамо у Римі зустрічалося з Ромою на славнозвісному «Стадіо Олімпіко». На 29-й хвилині саме іменинник Горан Гавранчич забив перший гол у матчі.

В кінці першого тайму арбітр матчу вилучив футболіста  Роми. Після цього, розлючені вболівальники римлян почали кидати різноманітні предмети на поле, в результаті чого один з предметів травмував голову арбітра.

За такі дії Ромі зарахували технічну поразку з рахунком 0:3 і вимушено провести два домашні матчі без глядачів.

• Гавранчич провів у футболці Динамо 216 матчів, у яких забив 27 м’ячів та віддав два асисти.
  • Футболіст закінчив кар’єру влітку 2010 року.
  • Сербський захисник виграв з Динамо два чемпіонати, два Суперкубки та чотири Кубки України.