Малиновський назвав кращого гравця фіналу Ліги чемпіонів: він зачарував українця своєю феєрією

Переглядів 5863
Максим Недавній Максим Недавній
Руслан Малиновський. Фото: ФК Марсель
Вчора, 10 червня, Манчестер Сіті переміг в фіналі Ліги чемпіонів міланський Інтер (1:0) і здобув історичний требл в сезоні 2022/23. Руслан Малиновський був вражений грою голкіпера «містян» Едерсона.

10 червня на стадіоні «Олімпійський» в Стамбулі Манчестер Сіті переграв Інтер з рахунком 1:0. Єдиний гол в матчі забив півзахисник Родрі на 68-ій хвилині.

Українського півзахисника французького Марселя Руслана Малиновського вразила гра бразильского воротаря «містян» Едерсона, про що він коротко написав в соціальній мережі Twitter.

Так на 88-ій хвилині матчу нападник Інтера Лукаку пробив головою з близької відстані, але Едерсон неймовірними діями відбив удар та врятував Манчестер Сіті. Всього ж за матч бразилець зробив чотири сейва.