Маліновський отримав одну з найнижчих оцінок: українець отримав жовту картку та був замінений

Переглядів 4506
Руслан Маліновський. Фото: Google
Марсель здобув перемогу в матчі чемпіонату Франції. Українець Руслан Маліновський зіграв 57 хвилин у цій зустрічі, після чого був замінений.

Першого лютого в рамках 21 туру французької Ліги 1 Марсель на виїзді зустрічався з Нантом.

Український півзахисник провансальців Руслан Маліновський вийшов на поле з перших хвилин. Українець зіграв перший тайм, а у другій половині зустрічі на 57 хвилині був замінений на Маттео Гендузі. Зазначимо, що в першому таймі Маліновський на 17 хвилині отримав жовту картку.

Марсель переміг в цій грі з рахунком 2:0 завдяки голам Жоао Віктора на 57 хвилині та Аззедіна Унахі на 90+2 хвилині.

Маліновський за цей матч отримав оцінку 6,5. Такий же бал отримали Алексіс Санчес, Дімітрі Паєт та Маттео Гендузі. Нижче оцінка тільки у Ченгіза Ундера (6,4).

Марсель після цього матчу з 46 очками в активі іде на другому місці, відстаючи від першого Парі Сен-Жермен на п'ять балів.

Наступний матч команда Маліновського зіграє з Ніццою (05.02). Потім на Марсель чекає матч Кубку Франції з ПСЖ (08.02). Після цього провансальці зіграють у лютому матчі Ліги 1 з Клермоном (11.02), Тулузою (19.02) та ПСЖ (26.02).