Малиновський став гіршим гравцем Аталанти в матчі з Фіорентиною: вболівальники вимагають від українця голів

Переглядів 531
Руслан Маліновський. Фото: Google
Руслан Малиновський вийшов на заміну в матчі чемпіоната Італії та отримав найгіршу оцінку у складі Аталанти серед гравців стартового складу. Фани почали вимагати голів від українця.

2 жовтня в рамках 8-го туру італійської Серії А Аталанта на своєму полі обіграла Фіорентину з рахунком 1:0. Бергамаски перемогли у цьому поєдинку завдяки голу Адемоли Лукмана на 59-й хвилині.

Українського легіонера «Аталанти» Руслана Малиновського головний тренер команди Джан П'єро Гасперіні випустив на поле на 74-й хвилині замість автора переможного гола.

Цікаво, що за версією WhoScored, Малиновський отримав найгіршу оцінку у складі Аталанти нарівні з Едерсоном та Хойлундом, а саме 6,1.

У свою чергу, в інстаграмі Аталанти фанати команди вимагають від українського гравця голів.

«Грандіозний Маліна! Але де твої голи?»: (_CARMINE_C)

«Все добре, але час від часу забивай кілька голів»: (TRONO_GIANVITO)

Зазначимо, що цього сезону Серії А Малиновський зіграв вісім матчів, у яких відзначився голом і асистом. Попередній раз українець забивав гол за Аталанту 21 серпня в матчі з Міланом (1:1). Додамо, що Аталанта на даний момент з 20 очками в активі іде на другій позиції в Серії А.

Також Малиновський після матчу поділився емоціями від перемоги.