Малиновський став одним з гірших у матчі Марселю з Ренном: відома оцінка українського півзахисника

Переглядів 2942
Євген Чепур Євген Чепур
Руслан Малиновський. Фото: Марсель
В рамках 26-го туру чемпіонату Франції Марсель на виїзді мінімально переграв Ренн. Руслан Малиновський почав поєдинок на лаві для запасних, але у другому таймі вийшов на поле.

Руслан Малиновський з’явився на полі на 51-й хвилині зустрічі, але своєю грою у переможному матчі з Ренном не вразив.

Статистичний портал WhoScored оцінив гру українського хавбека та поставив йому 6,3 бали.

За цей поєдинок 29-річний Малиновський два рази пробивав по воротах, але не влучно. Точних навісів та ключових передач українець не виконав. Руслан сім разів втратив м'яч та виграв дві верхові дуелі. Показник точності передач нашого співвітчизника склав 77% (10 з 13 точних пасів).

У цьому сезоні Малиновський взяв участь в 12 матчах за Марсель, в яких записав на свій рахунок 2 голи.

У наступному турі Марселю доведеться вдома зіграти проти команди Едуарда Соболя - Страсбурга. Матч відбудеться 12 березня, початок о 21:45 за київським часом.