Марсель з дебютним голом Маліновського програв Ніцці: українець вийшов на поле у другому таймі

Переглядів 1131
Руслан Маліновський. Фото: Google
Українець Руслан Маліновський вперше забив за Марсель, але провансальці все одно на власному полі поступилися Ніцці в рамках Південного дербі.

П'ятого лютого в рамках 22 туру французької Ліги 1 Марсель на своєму полі стадіону «Велодром» зіграв з Ніццою.

Головний тренер провансальців Ігор Тудор українського півзахисника Марселя Руслана Маліновського залишив у запасі на цей поєдинок.

Цікаво, що перший тайм цього Південного дербі з рахунком 2:0 вдалося виграти Ніцці, за яку на 38 хвилині відзначився голом Софіан Діоп, а на 44 хвилині точно пробив Гаетан Лаборд.

Після перерви на поле вийшов Руслан Маліновський, який замінив Дімітрі Паєта. І вже на 60 хвилині українець після пасу від Алексіса Санчеса відправив м’яч у ворота Ніцци. Так у красивому стилі Маліновський записав до свого активу дебютний гол у футболці Марселя.

Але на 85 хвилині Біллаль Брахімі знову забив за гостей, які в підсумку перемогли в поєдинку з рахунком 3:1.

Ніцца після цієї вікторії з 34 очками іде восьмою. Марсель разом з Лансом мають по 46 балів та ділять другу-третю позиції, відстаючи від першого ПСЖ на вісім очок.