Мессі забив за команду Кривцова завдяки хитрощам: відео моменту, коли аргентинець проявив кмітливість

Переглядів 46107
Ліонель Мессі. Фото: ФІФА
Аргентинський нападник Ліонель Мессі, який виступає разом із Сергієм Кривцовим в Інтері Маямі, схоже розсекретив свою таємницю, щоб забивати штрафні удари.

У понеділок, сьомого серпня Інтер Маямі зіграв матчі 1/8 фіналу Кубка ліг проти Далласу, в якому переміг у серії пенальті (5:3) після вольової нічиї із рахунком 4:4.

Маямці поступались 4:2 на 80-й хвилині, але зуміли перевернути матч. Головну роль у камбеку відіграв Ліонель Мессі, який забив рятівний гол прямим ударом зі штрафного на 85-й хвилині.

Але не все так просто. У великого майстра є свій секрет виконання штрафних ударів. Мессі підлаштовує собі м'яч так, щоб йому було зручніше виконувати штрафний, у той час, як голкіпер вибудовує стінку.

▶️Переглянути відео, в якому Мессі показує свою хитрість та забиває зі штрафного можна за ПОСИЛАННЯМ

Аргентинець зіграв за американський клуб чотири матчі, у яких забив сім м'ячів. Таким чином, Мессі увійшов до топ-4 бомбардирів Інтер Маямі, зрівнявшись із Джозефом Мартінесом, Льюїсом Морганом та Родольфо Пісарро. А найкращим бомбардиром є — Гонсало Ігуаїн, на рахунку якого 29 голів.

• Кривцов провів за Інтер Маямі вже 24 матчі у всіх турнірах і забив один гол.