«Ми не знаємо, де він»: реакція головного тренера Зорі на поразку від Руху і «зникнення» захисника з клубу

Переглядів 2193
Младлен Бартулович та Ненад Лалатович. Фото: ФК Зоря
Головний тренер луганської Зорі Ненад Лалатович дав коментар щодо поразки своєї команди в матчі першого туру УПЛ проти львівського Руху із рахунком 1:2.

Головний тренер Зорі Ненад Лалатович після поразки від Руху (1:2) в першому турі УПЛ прокоментував гру своєї команди.

«Поки були сили, ми грали у той футбол, у який хотіли: високо атакували, були близько до гравців суперника, грали агресивно. Ми зрозуміли, що Рух буде грати високим пресингом.

Другий тайм розпочали теж добре. Був момент, коли ми могли забивати другий гол. А при 2:0, можливо, був би кінець матчу».

Також спеціаліст поскаржився на кадрову ситуацію у Зорі.

«Тиждень тому на наших тренуваннях було лише 15 гравців. Дуже багато футболістів приєдналися до нас лише тиждень тому. Гравці багатьох позицій не пройшли повноцінний збір.

Рух був добре готовий фізично. В останні 30 хвилин зустрічі ми отримали непотрібні червону картку та два голи».

Не оминув тренер і тому «зникнення» захисника команди Максима Імерекова.

«Його не було в команді, коли я приїхав. Ми не знаємо, де він. Нам не вистачає багатьох гравців. У нас нова команда, без 5-6 гравців минулого сезону. З кожною грою ми додаватимемо та будемо виглядати краще. Перший тайм показав, як ми хочемо та можемо грати.

Джордан, який отримав червону картку, працює з нами лише 10 днів».

Накінець Ненад сказав, чого вимагає від керівництва клубу.

«Ми хотіли б мати по два гравці на кожну позицію. Це те, що ми вимагаємо від керівництва клубу», – сказав Лалатович на післяматчевій пресконференції.

• У другому турі УПЛ Зоря зустрінеться з криворізьким Кривбасом. Матч відбудеться у неділю, 6 липня, о 17:00.
  • У першому турі юнацького чемпіонату Рух U-19 переміг однолітків з Зорі з рахунком 1:0.
  • За даними порталу Transfermarkt, контракт Імерекова сплив ще близько місяця тому – 30 червня.
  • До Зорі він перейшов у 2021 році із Десни і з того часу провів за луганську команду 56 матчів: п'ять голів та два асисти.