Миколенко повернувся до основи Евертона: мерсисайдці вдома згоріли Фулгему

Переглядів 1024
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Евертон Віталія Миколенка у 31 турі АПЛ поступився Фулгему в рідних стінах. Поєдинок на «Гудісон Парк» завершився перемогою лондонців з рахунком 3:1.

Миколенко слідом за Михайлом Мудриком провів свій перший матч в основі після хвороби, яка вивела Віталія з ладу, проте не зміг допомогти своїй команді результативними діями.

Евертон та Фулгем обмінялися голами до перерва. Харрісон Рід вивів гостей у лідери, проте Двайт Макніл допоміг Евертону повернутися в гру.

На старті другого тайму Фулгем знову вийшов уперед після голу Харрі Вілсона. Асистував йому екс-гравець Шахтаря Вілліан. На 68-й хвилині крапку у грі поставив Джеймс, забивши третій гол у ворота господарів.

На 80-й хвилині зустрічі Миколенко отримав попередження від арбітра за підніжку супернику.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Фулгема з рахунком 3:1. Лондонський клуб тимчасово вийшов на десяту сходинку в АПЛ, а Евертон за підсумками туру ризикує опуститися в зону вильоту.