Мілевський звернувся до Ярмоленка: ексфорвард Динамо опублікував потужне фото з легендою киян

Переглядів 6348
Андрій Ярмоленко та Артем Мілевський. Колаж «Український футбол»
Колишній нападник збірної України та київського Динамо Артем Мілевський відреагував на перший матч Андрія Ярмоленка після повернення до столичного гранда.

Aртем Мілевський опублікував спільну фотографію з Андрієм Ярмоленком після перемоги біло-синіх у матчі першого туру Української Прем’єр-ліги проти Минаю (4:1).

Мілевський привітав Ярмоленка із поверненням до київського клубу i додав цікаву фотографію до свого допису.

«З поверненням🔵⚪️💪», — написав Мілевський.

• Мілевський є ексзіркою Динамо. За першу команду киян він виступав із 2003 по 2013 роки. (276 матчів, 88 голів, 54 асисти).
  • За національну команду нашої країни Артем зіграв 50 поєдинків та вісім разів відправляв м'яч у сітку воріт суперника.
  • Нещодавно 38-річний ексгравець анонсував поновлення діяльності свого ютуб-проекту.
  • Ярмоленко провів проти Минаю 75 хвилин, результативними діями не відзначився.
  • 33-річний вінгер до повернення в Динамо цього літа, раніше виступав за столичний клуб в період з 2008 по 2017 роки.
  • У біло-синій футболці Ярмоленко до другого пришестя в Київ провів 340 матчів: 137 голів, 90 результативних передач.
  • Окрім Динамо Андрій також захищав кольори чернігівської Десни, Боруссії з Дортмунда, англійського Вест Гема та Аль-Айна з ОАЄ.