Мудрик дізнався суперника у півфіналі Кубка ліги: результати жеребкування

Переглядів 1592
В ніч з 20 на 21 грудня відбулося жеребкування півфіналу Кубка англійської ліги. за підсумками якого Челсі Михайла Мудрика отримав свого суперника.

Михайло Мудрик своїми результативними діями допоміг Челсі пройти Ньюкасл у чвертьфіналі Кубка англійської ліги.

Вінгер збірної України замінив Рахіма Стерлінга на 78-й хвилині за рахунку 0:1 та допоміг команді Маурісіо Почеттіно перевести гру в серію пенальті, в якій українець реалізував свій удар, що став переможним.

Після жеребкування стало відомо, що в наступній стадії сині зіграють проти середняка Чемпіоншипа Міддлсбро (13-те місце після 22 турів і 30 очок).

Пари 1/2 фіналу Кубка ліги сезону 2023/24

• Мідлсбро – Челсі;
  • Ліверпуль – Фулгем.

Нагадаємо, що півфінал складається з двох матчів: вдома і на виїзді. Перші матчі відбудуться 9 і 10 січня на «Ріверсайді» і «Енфілді» відповідно, а матчі-відповіді - 23 і 24 січня на «Стемфорд Бридж» і «Крейвен Коттедж» відповідно.

• 22-річний Мудрик зіграв у поточній кампанії 17 поєдинків у всіх турнірах, забив три м'ячі й оформив два асисти.
  • 24 грудня Челсі в рамках 18 туру АПЛ проведе свій наступний матч проти Вулвергемптона (15:00).