Мудрик не допоміг Челсі: команда Почеттіно зіграла внічию з Ньюкаслом, українець провів на полі лише тайм

Переглядів 6999
4 голоси
Михайло Мудрик. Фото: Google
Лондонський Челсі продовжує проводити товариські поєдинки в рамках серії літніх ігор у США. В ніч на 27 липня підопічні Маурісіо Почеттіно розписали мирову з Ньюкаслом 1:1.

Мудрик не забив, Челсі не переміг. Після видовищної перемоги над Брайтоном з рахунком 4:3, «аристократи» зіграли в результативну нічию з Ньюкаслом 1:1.

Українець Михайло Мудрик гру проти  «сорок» розпочав у стартовому складі, але після першого тайму був замінений.

Голом у складі Челсі відзначився сенегалець Ніколя Джексон, який приєднався до клубу лише цього літнього міжсезоння.

За Ньюкасл забив Мігель Альмірон. Для 29-річного парагвайця ця гра, що відбулася в американській Атланті, була особливо важливою: гравець у 2017-2019 роках захищав кольори місцевого клубу Атланта Юнайтед.

▶️ Відео найкращих моменті гри Челсі –  Ньюкасл дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Челсі - Ньюкасл - 1:1

Голи: Джексон, 12, Альмірон, 45+4.

• В наступний поєдинках за океаном команда Мудрика зіграє проти лондонського Фулгема (30.07) та нічецької Боруссії з Дортмунда (03.08)
  • 23 липня у товариському поєдинку з Брайтоном Мудрику вдалося відзначитися першим голом у футболці Челсі.
  • В офіційних поєдинках за синіх Михайло поки що не забивав, проте віддав дві гольові передачі у 17 матчах.
  • Новий сезон англійської Прем'єр-ліги «аристократи» розпочнуть поєдинком проти Ліверпуля (13.08).